Zdroje energie

Najpredávanejšie

crea
KreaTabs (Creapure® Gluco)
Skladom (5 ks)
Kód: 15551/CIT
 
€37,40 / ks
glukoza mala
Glukóza
Skladom (5 ks)
Kód: 15200
 
€5,94 / ks
kompava bcaa makaj
K4 Power BCAA 4:1:1 instant
Skladem (5 ks)
Kód: 15170/KIW
 
€39,93 / ks
energofit
EnergoFit
Skladom (5 ks)
Kód: 15107/POM
 
€14,41 / ks
HypoFit
HypoFit
Skladom (2 ks)
Kód: 74/POM
 
€16,83 / ks
5 položiek celkom
crea
€37,40 / ks
Kód: 15551/CIT
glukoza mala
Glukóza
Skladom (5 ks)
€5,94 / ks
Kód: 15200
kompava bcaa makaj
€39,93 / ks
Kód: 15170/KIW
energofit
EnergoFit
Skladom (5 ks)
€14,41 / ks
Kód: 15107/POM
HypoFit
HypoFit
Skladom (2 ks)
€16,83 / ks
Kód: 74/POM

Hľadáte kvalitný zdroj energie pre vaše telo? Potrebujete okamžitú regeneráciu? Nenechajte sa vyradiť z hry! Majte vždy po ruke niečo malé, čo vás povzbudí a vy tak pocítite okamžitý prísun energie. Vďaka našim výživovým doplnkom môžete trénovať nielen dlhšie, ale aj intenzívnejšie.

 

Aké sú ich hlavné účinky?

  • dodávajú telu potrebnú energiu v pravý čas,
  • zásobovanie energiou je priebežné a stabilné,
  • podporujú rýchlu regeneráciu svalov,
  • udržujú telo v dobrej kondícii,
  • podporujú imunitu,
  • pomáhajú predchádzať hypoglykémii a energetickým výkyvom,
  • podporujú nárast svalovej hmoty,
  • nezaťažujú trávenie.

Ak si situácia vyžaduje vaše maximálne nasadenie, no vám práve nestačia sily, siahnite po pomôcke v podobe energetického gélu . Obsahuje komplex povzbudzujúcich látok ako glukózuaminokyseliny a minerály . Telu dodáva potrebnú energiu a udržiava tak váš výkon na prvotriednej úrovni. Gél je vytvorený pre každodenný tréning aj náročné preteky. Navyše je v praktickom balení, aby ste si ho mohli vziať všade so sebou. Vďaka nemu sa vyhnete pocitu vyčerpania a bez obáv dobehnete do vytúženého cieľa.

Okamžitý náboj vám dodajú tiež energetické tabletky . Komplexná formula zahŕňa všetko, čo vaše telo potrebuje pred športovým výkonom aj počas neho. Doprajte si prvotriednu starostlivosť a budete mať energiu za troch!

Silový tréning sa tiež nezaobíde bez moderných prostriedkov s obsahom kreatínu. Táto pre telo prirodzená látka dokáže účinne nakopnúť aj pri veľmi intenzívnom cvičení (kulturistika, vzpieranie) a zároveň stimuluje nárast svalovej hmoty.

Výborný spôsob, ako včas nabrať druhý dych a zároveň si na niečom pochutnať, predstavujú obľúbené energetické tyčinky . Ak radšej prijímate energiu v pevnom skupenstve, potom sú pre vás tieto malé cereálne snacky ako stvorené. Nezaťažujú žalúdok , ich špecialitou je vynikajúca chuť a komplexná dávka prospešných látok, vitamínov a minerálov. Prídete si na svoje a zároveň nakopnete svoj výkon na maximum.

 

Všetky tieto produkty sú vhodným výživovým doplnkom pre športovcov a aktívnych ľudí. Je dôležité pamätať na to, že bez vhodného zdroja energie a bez kvalitnej regenerácie je každému veľmi ťažké dosiahnuť požadované športové výsledky.