topnatur Probio KAŠA Malina ryžová kaša 3x60 g (180 g)

Kód: T75652
Neohodnotené
€2,80
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis a určenie: 

Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše. Základom je extrudovaná ryžová múka. Obsahuje bakterialne kultúry (Lactobacillus, Bifidobacterium), inulín, kombináciu minerálov, vitamínov a lyofilizovaného ovocia. Rýchla príprava. Kaša je vhodná pre vegeteriánov, veganov a môžu ju konzumovať dospelí aj deti od 3 rokov

Použitie: 

Porcia kaše sa pripraví z obsahu 1 vrecúška, zaleje sa 150 ml horúcej vody alebo mlieka (max 80°C) a dobre sa premieša. Po uplynutí 3 minút je kaša pripravená na konzumáciu. Odporúča sa konzumovať maximálne 3 porcie kaše denne. Väčšie dávky konzultujte s lekárom alebo odborníkom na výživu.

*Nutrične vyvážená ryžová kaša pre podporu organizmu. Základom je extrudovaná ryžová múka, probiotiká, prebiotiká,, kombinácia vitamínov a minerálnych látok a lyofilizovaného ovocia. Je vhodná pri bezlepkovej diéte, intolerancii na laktózu, veganstve, doplnení probiotík, doplnení vlákniny, vitamínov a minerálov. PROBIO kaše obsahujú 6 probiotických kmeňov (Bacillus coagulans, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus), ktoré sú doležité pre správne fungovanie zažívacieho traktu. Rýchla príprava (3-5 min).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: