topnatur BIO CHLORELLA 750 tabliet

Kód: 32423
Neohodnotené
€16,54 €0,02 / 1 ks
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis a určenie: 

Výživový doplnok s obsahom chlorelly. Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodná riasa, ktorá obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny a chlorofyl. Tablety sú lisované za studena (max 40°C), čím sa zachovávajú potrebné živiny v porovnaní s tepelným spracovaním.

Použitie: 

Odporúča sa užívať 15 tabliet denne (možné rozdeliť do dvoch dávok), zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

*Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodná riasa s vysokým obsahom bielkovín, vitamínu A,C, B2, vápnika, horčíka, železa a chlorofylu ako i zdrojom vitamínov B6 a B1. BIO Chlorella TOPNATUR obsahuje 19 z celkových 22 amínokyselín, vrátane všetkých ôsmich kľúčových, ako i pozoruhodných 60 % kvalitných a prirodzene viazaných bielkovín. BIO Chlorella TOPNATUR obsahuje chlorofyl, listové rastlinné farbivo, ktoré predstavuje vysoko koncentrovanú a konzumovateľnú formu slnečnej energie.Tablety BIO Chlorella TOPNATUR sú lisované za studena (max 40°C), čím sa zachovajú vitamíny v porovnaní s tepelným spracovaním. Neobsahujú žiadne umelé náplne ani stmelovacie látky. BIO Chlorella TOPNATUR je spracovaná výnimočnou technológiou - tryskovým sprejovaním a šetrným sušením. Táto technológia zaručuje narušenie bunkovej steny chlorelly pri plnom zachovaní všetkých živín, ktoré sa nachádzajú vo vnútri bunky. Týmto postupom sa dosahuje 80% stráviteľnosti chlorelly, čo predstavuje optimálnu hodnotu požadovaného efektívneho účinku v črevách

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: