Gainery/Kreatíny

Najpredávanejšie

crea
KreaTabs (Creapure® Gluco)
Skladom (5 ks)
Kód: 15551/CIT
 
€37,40 / ks
gainer 2500 g
Gainer Koktail
Skladom (5 ks)
Kód: 15548/VAN
 
€33,42 / ks
kreatin pure
Kreatin Pure
Skladom (5 ks)
Kód: 15197
 
€26,83 / ks
kreatin creapure mala 2020
Kreatín (Creapure®) 500g
Vypredané
Kód: 79032
 
€27,44 / ks
4 položiek celkom
crea
€37,40 / ks
Kód: 15551/CIT
gainer 2500 g
Gainer Koktail
Skladom (5 ks)
€33,42 / ks
Kód: 15548/VAN
kreatin pure
Kreatin Pure
Skladom (5 ks)
€26,83 / ks
Kód: 15197
kreatin creapure mala 2020
€27,44 / ks
Kód: 79032

Nekonečný príval energie, s ktorým sa môžete pustiť do čohokoľvek. To je investícia, s ktorou v telocvični dosiahnete výnimočné výsledky. Chce to na sebe tvrdo pracovať, poznať svoje hranice a ísť vždy ešte trochu ďalej, než na čo ste zvyknutí.

Gainer

Ak máte problémy získať zo stravy toľko kalórií, koľko by vaše svaly potrebovali, je načase ich doplniť inou cestou. Chcete, aby boli pevné a vyrysované, no zatiaľ ich nemáte z čoho vytvarovať? Potom je pre vás odpoveďou gainer s vysokým obsahom proteínov a sacharidov - pomôže vám vyformovať pevnú svalovú hmotu. Obsahuje dokonalú kombináciu jednoduchých a komplexných sacharidov, kvalitnú zmes bielkovín (srvátkový a sójový proteín) a navyše je obohatený o tráviace enzýmy, ktoré zlepšujú trávenie a využitie cenných živín. Jeho efekt bude viditeľný aj v prípade, že nie ste bodybuilder, ale nedarí sa vám dostatočne pribrať. Prípadne ak chcete zvýšiť svoju hmotnosť bez prejedania sa ťažkým a nezdravým jedlom.

Kreatín

Ak potrebujete zvýšiť svoj výkon, výborným riešením je kreatín. Nabije vás novou energiou, vďaka ktorej zvládnete trénovať dlhšie a intenzívnejšie, než ste boli doteraz zvyknutí. Je to látka, ktorá sa bežne vyskytuje vo svalových bunkách. Počas vzpierania a intenzívneho cvičenia pomáha svalom produkovať energiu. Z hľadiska chemického zloženia je kreatín podobný aminokyselinám, telo si ho dokáže vyprodukovať samo, no v obmedzenom množstve. Okrem zlepšenia fyzických možností pomáha svalom v regenerácii a zvyšuje produkciu anabolického hormónu.

Oba druhy produktov môžete kombinovať, zvýši sa tým ich vstrebateľnosť a účinnosť. Ideálne je užívať ich ráno, pred tréningom a po ňom. Spolu s vhodným posilňovacím programom a nutnou dávkou disciplíny bude výsledný efekt vidieť naozaj čoskoro.

 

 

 

Naše produkty majú prvotriedne zloženie, pomôžu vám cítiť sa lepšie a nájsť v sebe silu prekračovať limity. Nebojte sa myslieť vo veľkom, to najväčšie rozhodnutie - vstúpiť do telocvične - ste už urobili.