ESTHEDERM EXCELLAGE EYE CONTOUR omladzúci očný krém 15ml

Kód: V242502
Neohodnotené
€75
Skladom (2 ks)

Omladzujúci očný krém

Dokonalá hustota - rozžiarené a otvorenejšie oči

Otvorí oči, zmierni ich napätie, čím ich opticky zväčší. Vyživí, rozžiari okolie očí a dlhodobo lepší hustotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinný očný krem zabezpečuje rozžiarené a otvorenejšie oči. Zmierni ich napätie, čím ich opticky zväčsí. Vyživí, rozžiari okolie očí a dlhodobo zlepší hustotu.

Komplexný účinok:

  • BUNKOVÁ KOMUNIKÁCIA: Inteligentný plysacharid stimuluje syntézu konexínov, ktorá je nevyhnutná na údržbu pokožky, jej súdržnosti a pevnosti.
  • HUSTOTA: Technológia REPAIR+ spolu s biomimetickým peptidom spevňuje pokožku a regeneruje ju do hĺbky.
  • VÝŽIVA: Kaméliový olej obsahujúci omega -3, -6, -9 mastné kyseliny spolu s vitamínom PP poskytujú dlhotrvajúci pocit pohodlia.
  • ROZŽIARENIE: Glykopolymér na rastlinnej báze vyhladzuje mikropovrch.
  • ANTIOXIDAČNÁ OCHRANA: Patent GLOBAL CELLULAR PROTECTION chráni pred starnutím vplyvom slnečného žiarenia.

Výsledok: 

Hydratovaná, vyživená a okamžite upokojená, krehká pokožka okolo očí, je viditeľne sviežejšia a svetlejšia.

Pleť je hustejšia, bez napätia, oči vyzerajú otvorenejšie a mladistvejšie. Opuch a tmavé kruhy sa zredukujú, vrásky a kohútia sa zmenšujú deň za dňom.

Pre koho: Unavené oči, ovísajúce očné viečka, vrásky, opuch a tmavé kruhy.

Použitie: Pomocou aplikátora naneste ráno a večer miernym vklepkávaním do celého okolia očí, ideálne so špeciálnou technikou Institut Esthederm

Balenie: dóza 15ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Institut Esthederm Beauty kozmetika
Hmotnosť: 0.015 kg
Účinky: Komplexný účinok:BUNKOVÁ KOMUNIKÁCIA: Inteligentný plysacharid stimuluje syntézu konexínov, ktorá je nevyhnutná na údržbu pokožky, jej súdržnosti a pevnosti.HUSTOTA: Technológia REPAIR+ spolu s biomimetickým peptidom spevňuje pokožku a regeneruje ju do hĺbky.VÝŽIVA: Kaméliový olej obsahujúci omega -3, -6, -9 mastné kyseliny spolu s vitamínom PP poskytujú dlhotrvajúci pocit pohodlia.ROZŽIARENIE: Glykopolymér na rastlinnej báze vyhladzuje mikropovrch.ANTIOXIDAČNÁ OCHRANA: Patent GLOBAL CELLULAR PROTECTION chráni pred starnutím vplyvom slnečného žiarenia.HUSTOTA: Technológia REPAIR+ spolu s biomimetickým peptidom spevňuje pokožku a regeneruje ju do hĺbky.VÝŽIVA: Kaméliový olej obsahujúci omega -3, -6, -9 mastné kyseliny spolu s vitamínom PP poskytujú dlhotrvajúci pocit pohodlia
Pre koho: Unavené oči, ovísajúce očné viečka, vrásky, opuch a tmavé kruhy.
Aplikácia: Pomocou aplikátora naneste ráno a večer miernym vklepkávaním do celého okolia očí, ideálne so špeciálnou technikou Institut Esthederm.
Výsledky: Hydratovaná, vyživená a okamžite upokojená, krehká pokožka okolo očí, je viditeľne sviežejšia a svetlejšia.Pleť je hustejšia, bez napätia, oči vyzerajú otvorenejšie a mladistvejšie. Opuch a tmavé kruhy sa zredukujú, vrásky sa zmenšujú deň za dňom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: