DUCRAY NEOPTIDE LOTION CAPILLAIRE (HOMMES) (Akcia) roztok chronické vypadávanie vlasov u mužov 100 ml + Zadarmo ANAPHASE+ šampón 200 ml

Kód: T76534
Neohodnotené
€53,90
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Akciové balenie, produkty odporúčané na spomalenie procesu pri chronickom vypadávaní vlasov u mužov:

DUCRAY NEOPTIDE LOTION CAPILLAIRE (HOMMES)
Roztok pri vypadávaní vlasov Neoptide pre mužov obsahuje kombináciu inovatívnych patentovaných aktívnych látok. Tie pôsobia proti procesu, ktorý má za následok neustále vypadávanie vlasov.
Jeho ľahká textúra umožňuje optimálnu absorpciu a nezanecháva mastné vlasy. Zloženie je obzvlášť dobre tolerované a je vhodné aj pre citlivú vlasovú pokožku.

DUCRAY ANAPHASE + šampón.

Použitie: 

Stimulujúci šampón Anaphase sa nanesie na mokré vlasy. Dobre sa napení. naechá sa pôsobiť cca 2 minúty. Opláchne sa čistou vodou.

Roztok sa aplikuje raz denne - 9 stlačení na suchú alebo vlhkú vlasovú pokožku, zameriava sa na temeno hlavy (oblasť ustupujúcich vlasov). Dôkladne sa premasíruje, aby sa prípravok dobre vstrebal. Neoplachuje sa. Odporúča sa neumývať vlasy 2 hodiny po aplikácii prípravku. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča minimálne 3mesačná kúru. Jedno balenie vystačí na celú 3mesačnú kúru.

*Chronické vypadávanie vlasov u mužov je vo väčšine prípadov hormonálne a dedičné. Progresívne vypadávanie vlasov je sprevádzané kratšími vlasovými cyklami a zmenšovaním vlasu. Začiatok vypadávania vlasov sa môže líšiť v závislosti na veku, avšak rýchla reakcia a používanie vhodných produktov je odporúčané na spomalenie tohto procesu.
Vlastnosti: Roztok pri vypadávaní vlasov Neoptide pre mužov obsahuje kombináciu inovatívnych patentovaných aktívnych látok. Tie pôsobia proti procesu, ktorý má za následok neustále vypadávanie vlasov.
• Peptidoxyl-4 stimuluje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke a pomáha dopľňať zložky nevyhnutné pre bunkový metabolizmus.
• Monolaurín znižuje aktivitu kľúčového enzýmu, ktorý je hlavným faktorom vypadávania vlasov
• Synergická a patentovaná kombinácia peptidoxylu-4 a monolaurínu, vytvorená výskumným tímom dermatologických laboratórií Ducray, naozaj „predlžuje” rast vlasov; pomáha regulovať signál, ktorý hrá dôležitú úlohu v regenerácii buniek vlasového folikulu a tým predlžuje životnosť vlasu: vypadávanie vlasov je
tak obmedzené.
Jeho ľahká textúra umožňuje optimálnu absorpciu a nezanecháva mastné vlasy. Zloženie je obzvlášť dobre tolerované a je vhodné aj pre tú najcitlivejšiu vlasovú pokožku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: