DebriEcaSan Alfa roztok 500ml

Kód: A89309
Neohodnotené
Značka: EDENPHARMA
€8,25
Objednané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

DebriEcaSan.
Tekutý prostriedok pre aplikáciu na rany. K použitiu na rany, u ktorých bola porušená dermis a má sekundárny terapeutický účinok

DebriEcaSan je superoxidovaný roztok, ktorý sa aplikuje na poranenú kožu alebo sliznicu – popáleniny, odreniny, za účelom zníženia rizika infekcie, sepse alebo hniloby. Znižuje mikrobiálnu záťaž rán a vytvára vlhké prostredie, čím napomáha organizmu rozvinúť vlastný proces hojenia.

Použitie: 

Aplikuje sa neriedený roztok DebriEcaSan na poranené miesta umývaním, potieraním navlhčeným tampónom, priložením gázy navlhčenej v roztoku alebo vlhkou terapiou podľa potreby i viackrát denne.

Použite v prípade, že potrebujete ošetriť:

  • nehojace sa rany, vredy predkolenia, akné, opary, afty Popáleniny, aj po opaľovaní.
  • Odreniny, škrabance a menšie poranenia – ošetriť v domácnosti ranky po uštipnutí hmyzom
  • A ako prevenciu medziprstových mykóz.

akútnych rán – odreniny, rezné, tržné rany, pľuzgiere, popáleniny, zapareniny, ranky po bodnutí hmyzom

chronických rán – vredy a diabetické vredy, hnisavé rany, dekubity, udržiavacia liečba chronickej parodontitídy

zápalov na koži a na sliznici – akné, afty, opary, zápaly ďasien, zvukovodu, bakteriálnych a plesňových infekcií, rán a zápalov v dutine nosovej a hrdla, v dutine ústnej, na genitáliách k účinnému ošetreniu okolia stómii, vstupných miest katétrov a drenov a ďalších poškodeniach kože – otlačenie spôsobené snímacou protézou, pooperačné rany a jazvy, zápaly zubného lôžka (po extrakcii zuba), po-nádorová liečba.

Ako funguje DebriEcaSan Alfa: Roztok DebriEcaSan Alfa má kyslé pH. Po aplikácii na ranu výrazne znižuje mikrobiálnu záťaž a vytvára vlhké prostredie v rane. Tým sa výrazne urýchli hojenie rany, odstráni sa zápach, zabráni tvorbe biofilmu.

Výhody použitia DebriEcaSan Alfa: Je bezpečný – neobsahuje alkoholicke zložky, tým nedráždi pokožku je vhodný pre dospelých, deti, dojčatá a tehotné. Eliminuje zápach, znižuje opuch a bolesť rán. Použitím (ani pri dlhodobom používaní nevznikajú žiadne alergie. Likviduje širokú škálu mikróbov. Pri dlhodobom použití nevzniká rezistencia. Nepoškodzuje zdravé tkanivové bunky.

Zloženie: 99.8% voda, 0.2% (kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: