ESTHEDERM CELLULAR WATER MELTING MOISTURIZING CREAM- krém s bunkovou vodou 50ml

Kód: T76574
1 hodnotenie
€57 €114 / 100 ml
Skladom (1 ks)

Bunková voda a jej nové produkty starostlivosti o pokožku podporujú funkcie, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie mladistvej pleti.

Dynamická hydratácia: Zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporovaním prenosu a zadržiavania vody v pokožke.

Antioxidačná ochrana: Neutralizuje účinky voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za starnutie.

Denná obrana: Posilňuje kožnú bariéru tým, že poskytuje neviditeľnú ochranu proti vonkajším agresorom (častice znečisťujúcich látok, mestské prostredie atď.).

Obohatené s ceramidmi a lipidmi, ktoré sú identické s tými, ktoré sa prirodzene nachádzajú v koži. CELLULAR WATER Cream zvyšuje prirodzenú hydratáciu a poskytuje nepretržitý komfort.

Detailné informácie

Podrobný popis

CELLULAR WATER starostlivosť prevychováva dehydratovanú pleť tak, aby vedela fungovať normálne a dokázala si sama získavať a udržiavať vodu. Pleť tak prestáva byť závislá od vonkajšej starostlivosti.Dynamická hydratácia: Zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporovaním prenosu a zadržiavania vody v pokožke.

Výsledok: Okamžitá hydratácia, pokožka sa cíti komfortne, jemne a pružne. Má trvácnu krásu a rozžiarenie.

Pre koho: Pre všetky typy pleti, najmä pre unavenú, stresovanú, mdlú pokožku.

Použitie: Naneste ráno a/alebo večer na čistú, suchú tvár a krk. Jeho krémovo hladká textúra je vhodná pre všetky typy pleti.

Balenie: Dóza 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Institut Esthederm Beauty kozmetika
Hmotnosť: 0.05 kg
Účinky: Bunková voda a jej línia starostlivosti o pleť pomáhajú zachovať základné funkcie mladistvej pokožky. Dynamická hydratácia: zaisťuje optimálnu rýchlosť hydratácie podporovaním výmeny a udržiavaním vody v pokožke. Antioxidačná ochrana: neutralizuje účinky voľných radikálov zodpovedných za starnutie. Denná ochrana: posilňuje kožnú bariéru vďaka neviditeľnej ochrane pred vonkajšími agresiami (znečisťujúce častice, mestské prostredie ...). CELLULAR WATER Cream, obohatený o ceramidy, lipidy identické s lipidmi prirodzene sa vyskytujúcimi v pokožke, posilňuje prirodzenú hydratáciu pre trvalý komfort
Pre koho: Jeho krémová textúra je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre tých, ktorí majú radi pocit komfortu na pleti.
Aplikácia: Aplikujte ráno a / alebo večer na čistú a suchú pokožku tváre a krku.
Výsledky: Okamžite hydratovaná, pokožka znovu získa komfort, jemnosť a pružnosť. Je krásna a rozžiarená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: